O kancelarii I Kancelaria Adwokacka adwokat Grażyna Soroka-Kostrzewa Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Warszawa, porady prawne, porady prawnicze

Adwokat Milanówek - Kancelaria Adwokacka adwokat Grażyna Soroka-Kostrzewa zajmuje się obsługą prawną firm i osób prywatnych. Dbam o to, aby usługi prawne świadczone były zawsze na najwyższym poziomie przy zachowaniu standardów etyki zawodowej.

Usługi kancelarii cechuje przede wszystkim profesjonalizm, pełne zaangażowanie i staranność, dzięki czemu możecie Państwo mieć pewność, że każdy aspekt Waszej sprawy zostanie dokładnie przeanalizowany. Troskę i dbałość o Klientów kancelarii stawiam zawsze na pierwszym miejscu. 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Prawa i Administracji, ukończyłam aplikację adwokacką w Izbie Adwokackiej w Warszawie i jestem czynnym adwokatem tej Izby. Wykonując zawód adwokata, mogę Państwa reprezentować przed wszystkimi sądami, organami administracyjnymi i innymi instytucjami jak również proponować rozwiązania spraw na drodze mediacji.

Jako prawnik posiadam wieloletnie doświadczenie, w tym ponad 12-letnie w sprawach o odszkodowania dochodzonych od ubezpieczycieli w ramach zawartych umów ubezpieczenia oraz roszczeń wynikających z tzw. odpowiedzialności cywilnej, tj. związanych z naprawieniem wyrządzonej szkody lub krzywdy. Posiadam także doświadczenie w prowadzeniu innych spraw cywilnych, w tym rodzinnych (tu również w roli kuratora) i w sprawach administracyjnych a także w sprawach handlowych i gospodarczych, którymi zajmowałam się jako prawnik międzynarodowej korporacji. W ostatnich kilku latach występowałam również w sprawach karnych i o wykroczenia jako obrońca oskarżonego lub obwinionego a także w roli pełnomocnika oskarżyciela posiłkowego.

Współpracuję z innymi prawnikami i specjalistami, w tym adwokatami, radcami prawnymi i notariuszami oraz doradcami podatkowymi oferując kompleksowy zakres usług. Kancelaria zapewnia również obsługę prawną w językach angielskim i francuskim. Przed przyjęciem sprawy do prowadzenia, proponuję konsultację mającą na celu ustalenie możliwości działania i szans na pozytywne rozwiązanie zaistniałego problemu.

Mam nadzieję, że moją kancelarię będą Państwo postrzegać jako miejsce przyjazne i życzliwe, gdzie warto wstąpić, jeśli pojawia się zagadnienie prawne, a moja praktyka będzie utwierdzała wizerunek Polskiej Adwokatury jako tego środowiska, które zawsze udowadniało najwyższe wartości humanistyczne.